ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ŻYRAKOWIE

         Zarząd Banku Spółdzielczego w Żyrakowie serdecznie zaprasza wszystkich członków do uczestnictwa w zebraniach grup członkowskich. W trakcie zebrań zostanie zaprezentowane zostanie m. in. sprawozdanie z działalności Banku za rok 2023.

Data aktualizacji 27 marzec 2024 r.

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ŻYRAKOWIE

         Zarząd Banku Spółdzielczego w Żyrakowie serdecznie zaprasza wszystkich członków do uczestnictwa w zebraniach grup członkowskich. W trakcie zebrań zostanie zaprezentowane zostanie m. in. sprawozdanie z działalności Banku za rok 2022.

Data aktualizacji 20 marzec 2023 r.

Gwarancja De Minimis

    Informujemy, że w związku z ograniczaniem negatywnych skutków pandemii COVID-19 dla funkcjonowania MŚP, stawka opłaty prowizyjnej należna do zapłaty za okres roczny gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego udzielonej w ramach umowy portfelowej linii gwarancyjnej de minimis (PLD)/ portfelowej linii gwarancyjnej de minimis (PLD-KFG) w terminie do 30 czerwca 2022r. wynosi 0%.

Data aktualizacji 6 marzec 2023 r..

Gwarancja De Minimis

    Informujemy, że w związku z ograniczaniem negatywnych skutków gospodarczych dla funkcjonowania MŚP będących następstwem pandemii COVID-19 oraz konfliktu zbrojnego na terytorium Ukrainy, stawka opłaty prowizyjnej należna do zapłaty za okres roczny gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego udzielonej w ramach umowy portfelowej linii gwarancyjnej de minimis (PLD)/ portfelowej linii gwarancyjnej de minimis (PLD-KFG) w terminie do 30 czerwca 2023r. wynosi 0%.

Data aktualizacji 2 styczeń 2023 r..

USTAWOWE WAKACJE KREDYTOWE

         Od 29 lipca 2022 r. będzie można złożyć wniosek o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego, czyli tzw. wakacje kredytowe.

Data aktualizacji 28 lipca 2022 r..

Express Elixir

W przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy dla naszych klientów usługę przelewów natychmiastowych Express Elixir. Z Express Elixir w kilka sekund można bezpiecznie przelać pieniądze z banku do banku – przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Data aktualizacji 18 maj 2022 r..

Starsze aktualności »